Dün oynanan Sultanbeyli Belediyespor deplasmanın ardından toplanan Gökhan Kapoğlu Başkanlığındaki yönetim kurulumumuz, teknik heyetin değişmesi kararını aldı. Sezon başından bu yana takımın başında olan Adem Neboğlu ile karşılıklı anlaşılarak teknik heyetin sözleşmesi feshedildi.

Yönetim Kurulumuz kendi grubumuzda olan  24Erzincanspor takımının 1 ay öncesine kadar teknik direktörlük görevini yürüten Mustafa Sarıgül ile anlaştı. Sarıgül 24Erzincanspor’da yaklaşık 1,5 yıl görev yaparak 23 maç takımın başında kaldı. Takımımızın 24Erzincanspor ile ligin birinci devresinde yaptığı maçta 24Erzincanspor’un başında olan ve Düzce’yi 1-0 mağlup eden takımın başında Mustafa Sarıgül bulunuyordu.

Hafta sonu sahamızda karşılaşacağımız 24Erzincanspor’u çok iyi tanıyan ve yaklaşık 1,5 ay önce kulüpten istifa eden teknik director Mustafa Sarıgül avucunun içi gibi bildiği eski takımına karşı takımımızın kadrosunu yönetecek. Her iki takımı da yakından tanıyan Sarıgül’ün izleyeceği strateji haftasonu için büyük önem taşıyacak.

Anlaşma sağladığımız yeni teknik direktörümüz Mustafa Sarıgül’ün antrenörlük kariyeri 2005 yılında Pednikspor’da başladı. Daha sonra sırasıyla Darıca Gençlerbirliği, Balıkesirspor, Kocaelispor, Eyüpspor, Boluspor, Göztepe, İstanbul Büyük Şehir Belediyespor Altyapı, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü ve son olarak bir buçuk yıl grubumuzda yer alan 24Erzincanspor’da teknik direktörlük görevi yürüttü.