Profesyonel Futbol Kulübümüz daha önce kamuoyuna duyurmuş ve anlaşmış olduğu futbolcularla bugün Şıralık Tesislerimizde imza töreni düzenlendi.


Kulüp Başkanımız Gökhan Kapoğlu, AS Başkanımız Ekrem Kap ve Yöneticilerimizin hazır bulunduğu imza töreninde 8 futbolcumuz ile resmi sözleşme imzalandı. İmza töreninde hazır olan futbolcular ise Erdi Kasapoğlu, Dede Çelik, Ersin Aydın, Onur Şirin, Muhammet Enes Erdem, Murat Gürbüzerol ve Samet Eker kendilerini ilk kez Düzcesporlu yapan sözlemeyi imzaladılar. Geçtiğimiz sezon takımımıza Hırvatistan’ın 3. Liginde NK Trnje takımından transfer olan Furkan Temizsoy ile de resmi sözleşme imzalanarak Nevzat Bilen'den sonra iç transferde de anlaşılan ikinci futbolcu oldu. 

Toplu imza töreni sonrası basın açıklamasında bulunan Düzcespor As Başkanı Ekrem Kap önümüzdeki sezon için hazırlıkların sürdüğünü belirterek şu ifadelere yer verdi; "Düzcespor Yönetim Kurulu olarak transfer çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. İlgilendiğimiz ve renklerimize bağladığımız her bir futbolcu bizi şampiyonluğa taşıyacağı için transfer çalışmalarımızda ince eleyip sık dokuyoruz. Şampiyonluk için yönetim kurulu olarak sabah akşam demeden çalışıyoruz. Biz Play-Off müsabakalarından elendikten hemen sonra açıklama yayınlayarak dimdik ayaktayız mesajı verdik ve çalışmalarımıza hemen başladık. Hırslıyız hak ettiğimiz şampiyonluğu bu sene yaşamak istiyoruz. İç transfer görüşmelerimiz sürüyor. Bu kapsamda Nevzat Bilen ile anlaştık. İlerleyen zamanlarda Nevzat kardeşimizle de imzalarımızı atacağız. İç transfer olarak sezon arasında yurt dışından aldığımız Furkan kardeşimizle de anlaşmaya vardık. Onunla da imzalarımızı attık. Sözleşmesi devam eden 6 futbolcumuz ile yola devam edeceğiz."