Başkanımız Gökhan Kaboğlu ve diğer yöneticilerimiz tarafından karşılanan Vali Ustaoğlu, Merkezi yönetim, yerel yönetim ve sivil toplumun şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor’a sahip çıkmasını istedi.

 

Başkanımız Gökhan Kapoğlu’nun göreve gelmesinin ardından her gün başarı ivmesini yükselten Düzcespor’a ziyaretler gelmeye devam ediyor. Düzcespor’un bu seferki ziyaretçisi,  kendisi de Düzceli olan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu oldu.

Çocukluluğundan itibaren Düzcespor maçlarını takip etmeye çalıştığını söyleyen Ustaoğlu ile tesislerimizde Başkanımız Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz ile Düzcespor’un geleceği ve futbol üzerine uzun uzun sohbet ettti.

Şıralık Tesislerimizde yaptığı ziyaretinden dolayı Vali Ustaoğlu’na teşekkür eden Başkanımız Gökhan Kapoğlu, “Tesislerimize geldiğiniz için teşekkür ederiz. Biz de göreve geldikten sonra takımın gelişmesi için yönetim kurulu üyelerimizle birlikte elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Amacımız yapabileceklerimiz en iyisini yaparak, imkanlarımızı zorlayarak takımımızı bir üst lige çıkarmaya çalışmaktır.” dedi.

Kendisinin de Düzcespor’u yakından tanıdığını belirten Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ben de küçükken Düzcespor maçlarını takip ederdim. Memleketimizi ziyaret etmek için gelmişken Düzcespor’un tesislerini de ziyaret etmek istedim. Sonuçta Düzce, bizim memleketimizdir. Yeni yönetime de teşekkür edelim dedik. Düzcespor da Trabzonspor gibi aynı dönemlerde kurulan takımdır. Trabzon’da merkezi yönetim ve yerel yönetim olarak her zaman takımımızın yanında ona yardım etmeye çalışıyoruz. Düzce’de de bu havanın sağlanması gerekiyor. Düzce’de bulunduğum süre içinde yaptığımız ziyaretlerde de bu havanın oluşmaya başladığını gözlemledim. Düzcespor İnşallah bu yönetimle birlikte başarılara imza atar. Takımın iyi bir hava yakaladığını biliyorum ve başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Bize de bir görev düştüğüne her zaman elimizden gelen ne varsa yapmaya çalışacağımızın bilinmesini isterim” ifadelerinde bulundu.