“Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı” na katılan Yöneticimiz ve Başkan Vekilimiz Erkan Seçkin, burada Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz’le görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

 

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz’ takımımızın şuan da ki mevcut bulunduğu yeri, takımımızla ilgili bilgi veren Kulüp Yöneticimiz ve Başkan Vekilimiz Erkan Seçkin, Başkan Cengiz’e göreve gelen yeni yönetimimiz hakkında bilgiler verirken kulübümüzün mali açıdan da izleyeceği yol hakkında da bilgiler verdi.

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz, Yöneticimiz ve Başkan Vekilimiz Erkan Seçkin ile yapmış olduğu istişaresinin ardından yapmış olduğu konuşmasında; “Düzcepsor’umuza candan başarılar diliyorum.Düzce’miz bir tane ve başarılarının devamını ve daim olmasını istiypruz. Yeni yönetimimize de ve Başkan Vekilimize de candan gönüller diliyoruz. Bütün Düzce halkına da sevgi ve selamlarımı iletiyorum” dedi.

Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı ‘nda bulunan Yöneticimiz ve Başkan Vekilimiz Erkan Seçkin, burada bir çok spor adamıyla birlikte Düzcespor adına fikir alışverişinde bulunarak takımımıza faydalı bilgilerle geri dönecek.