“Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı” na katılan Yöneticimiz ve Başkan Vekilimiz Erkan Seçkin, burada Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’le görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

 

TFF Başkanı Nihat Özdemir’e takımımızın şuan da ki mevcut planlamada izleyeceği yol hakkında da ve bilgi veren Kulüp Yöneticimiz ve Başkan Vekilimiz Erkan Seçkin, Başkan Özdemir’e göreve gelen yeni yönetimimiz hakkında bilgiler verirken kulübümüzün mali açıdan da izleyeceği yol hakkında da bilgiler verdi.

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Yöneticimiz ve Başkan Vekilimiz Erkan Seçkin ile yapmış olduğu istişaresinin ardından yapmış olduğu konuşmasında; “Düzcespor’un seçilen yeni yönetimine ve başlayan ikinci yarıda Düzcespor’a başarılar diliyorum. Türk sprounda Düzce’nin yerini herkes bilmektedir ve bizlerde bilmekteyiz. İnşallah başarılarının devamını canı gönülden ve yürekten diliyorum ve selamlarımı iletiyorum” dedi.

Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı ‘nda bulunan Yöneticimiz ve Başkan Vekilimiz Erkan Seçkin, burada birçok spor adamıyla birlikte Düzcespor adına fikir alışverişinde bulunarak takımımıza faydalı bilgilerle geri dönecek.