Bandırmaspor’dan takımımıza dahil olan Oğulcan Şahin’de bugün Antalya kampına dahil olmuş oldu. Bugün gerçekleştirilen tanıtım videosu çekimlerinde Gazeteci Emrah Tuzcu’ya açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar;

BÜYÜK BİR KULÜBE GELDİĞİMİN FARKINDAYIM
“Öncelikle benim buraya transfer olmamda ki asıl amaç her iki kulübünde kendi menfaatlerinin örtüşmesi oldu. Bu konuyu açacak olursak, benim daha yaşım çok genç, hedeflerim var. Tabiki de Düzcespor’unda bu sezon hedefleri var. Bunun için bana yapılan teklifi hiç geri çevirmeden kabul ettim. Burada kendimi ispatlamak istiyor ve sezon sonu da bu takımı da diğer takım arkadaşlarımında katkılarıyla şampiyon yapmak istiyorum. Düzcespor’un ulaşmak istedikleri hedeflerine inandığım için buraya geldim. Pişman olacağımı da düşünmüyorum”

DAHA BUGÜN GELDİM FAKAT ARKADAŞLIK BURADA HAD SAFHADA
“Buraya geldiğimde açıkçası kafamda hiç uyum sorunu yaşar mıyım yaşamaz mıyım diye düşünmedim. Ben herkesle iyi geçinir ve uyum sağlarım. Bu yüzden bununda böyle olduğunu buraya bu sabah geldiğimde gördüm. Takım arkadaşlarım bana hiç bir şekilde yabancılık hissettirmediler. Sanki daha önceden aynı takımda oynamışız gibi bir hava var. Bu yüzden takım olarak uyum sürecini çok çabuk atlatacağımıza inanıyorum”

BURADA Kİ ANILARIMI TAZELEMEK İSTİYORUM
“2015 senesinde buraya bir deplasman olarak yaşamıştım. Geldiğimde burada hatta dişim kırılmıştı. O seneyi unutamıyorum. Taraftarını unutamamıştım. Şimdi ise burada olmak beni gururlandırıyor. O eski günler aklıma geliyor ve şimdi o taraftarı arkama alarak sahaya çıkacağım için çok mutluyum”
 
DİREKT OLARAK ŞAMPİYON OLACAĞIMIZA İNANCIM TAM
“Yönetim kurulumuz ikinci yarı öyle bir takım kuruyor ki, bırakın play off oynamayı direkt olarak çıkabileceğimiz bir kadro kuruluyor. Ben inanıyorum ki bu kadroya güvensinler bizleri desteklesinler biz sezon sonunda ipi göğüsleyen taraf olacağız. Böyle şampiyonluğu kovalayacak bir takım kurulduğuna inandığım için buraya geldim”

TARAFTARIMIZ BİZE DESTEK OLSUN
“Daha önce Düzcespor taraftarına rakip olarak oynamıştım. Şimdi ise aynı takımdayım. İçeride ki müsabakamızı sabırsızlıkla bekliyorum. Hele ki ısınmaya çıktığımızda o çimlere bastığımda ki anı hayal ediyorum. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmasınlar. Her zaman bu takımın arkasında olsunlar, biz onların bize olan güvenlerini sarsmadan elimizden geldiğince mücadele edeceğiz. Bunu da tüm Düzcespor taraftarları duysun”