Geceye, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda kulüp başkanımız Celal Kasapoğlu ve Dr. Cengiz Tuncer, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Mensur Bilgin protokolde yer alırken futbolcularımız ve Kırmızı Şimşekler taraftar grubu geceye destek vermek üzere salondaki yerlerini aldılar.

Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan Kaya’nın sunumunu yaptığı yardım kampanyasında, Düzcespor Eski Başkanı ve gazeteci İhsan Çetin, Öncü Medya Genel Müdürü ve Sportmence programının yapımcısı Murat Yavuz ve Gazeteciler Cemiyeti Düzce Başkanı Erol Tayhan, konuşmalarıyla destek verdi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan Kaya’nın yaptığı açılış konuşmasının ardından söz alan, Düzcespor Kulüp Başkanımız Celal Kasapoğlu, dedesi merhum Celal Kasapoğlu’nun Düzcespor uğruna Denizli’den dönerken elim bir trafik kazası sonrası hayatını kaybettiğini belirterek, “Kendimize inanarak bu yola çıktık. Böyle de ilerleyeceğiz. Kaç kişi olduğumuzun, ne kadar kalabalık olduğumuzun bir önemi yok. Önemli olan inanarak bu yolda yürümek. Yürümeye de devam edeceğiz.” dedi.

Sahneye çıkarak konuşmalarını yapan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, bu gecenin organize edilmesinde ve Düzcespor’un daha iyi noktalara gelmesinde büyük çaba sarf eden Düzcespor Kulüp Başkanı Celal Kasapoğlu’na teşekkür ettiler.

Programın sonlarına doğru, yapılan yardımın 301 Bin TL’yi bulduğunu açıklayan Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan Kaya, kapanış konuşmasını yapmak üzere Başkanımız Celal Kasapoğlu’nu sahneye davet etti. Kapanış konuşmasını gerçekleştiren Başkanımız Kasapoğlu, Düzcespor’un hafta sonu santra yapacağını vurguladı. Taraftarların, “Şampiyon olacak mıyız Başkan?” sorusu üzerine, “İnşallah şampiyon da olacağız. Yeter ki birlikte kalalım.” cevabını verdi.