Yaklaşık 15 gün süren kendi tesislerimizde ki kampın sonuna gelinirken, takımımız yeni sezon çalışmaları için ikinci kamp sürecini ise Kurban Bayramı’ndan sonra gerçekleştirecek.

Bugün Kulüp Başkan Yardımcımız Celal Kasapoğlu önderliğinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde tüm futbolcularımızın yeni sezon peşinat alacakları tek tek kendilerine teslim edildi. Düzce Belediyesi Encüman Salonunda yapılan toplantıya yöneticilerimiz Metin Çolak, Zafer Seymen ve Vefa Pehlivan katıldı.

Kısa bir konuşma yapan Yöneticimiz Metin Çolak yapmış olduğu konuşmasında geçen hafta yapmaları gereken sözü şimdi yerine getirmenin mutluluğu içinde olduğunu ifade ederken, çok yararlı bir kamp dönemi geçirdiklerini dile getirdik.

Kulüp Başkan Yardımcımız Celal Kasapoğlu yapmış olduğu konuşmasında ise şu ifadelere yer verdi; “Hepimiz zor şartlarda bu mücadeleye girdik. Hepimiz Düzcespor taraftarıyız ve Düzcespor’uda seviyoruz. Bizler bir şekilde yönetime ya davetle yada bir isteyerek gelen arkadaşlar olarak Başkanla yola çıktık. Fakat bir takım olaylar olumsuz gittikten sonra başkan bey istifa etti. Bizlerde bir şekilde ne yapıp edip Düzcespor’un önündeki zorlu süreci atlatması için elimizden gelen gayreti geride kalan arkadaşlarımızla birlikte göstereceğiz dedik. İnanın bizler kulübün borcunu, kulübün yapacağı işleri kendi işlerimiz gibi kendi borçlarımız gibi sahipleniyoruz. Buradaki herkes bu özveriyi gösteriyoruz. Bir takım zorluklar yaşayabiliriz fakat şunu her zaman bilin, bizler iyi biyetli, sizleri mağdur etmeden bu sezon iyi bir sezon geçirmek istiyoruz. Bu dönem önümüzdeki engelleri atlatırsak bundan sonra iyi bir yönetim anlayışıyla ben bir daha büyük bir problem yaşayacağımızı düşünmüyorum. Hepinize çok teşekkür ederim. İnşallah hepimiz başarılı olacağız. Bugünde peşinat işlerini halletmenin mutluluğuyla buraya koşa koşa geldik. Sizleride böyle mutlu görürsek daha da mutlu oluruz” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından dağıtılan peşinat alacakların ardından kulüp olarak bayramlaşılarak futbolcularımız Kurban Bayramlarını aileleriyle birlikte geçirmek üzere memleketlerine gitmiş oldu.