Karşılaşmaya teknik direktörümüz İskender Eroğlu, ilk hazırlık müsabakasına nazaran as kadromuzu korudu. Bu müsabakada Mesut, Teoman, Salih, Zihni, Kerem, Oğuzhan Muğlaspor müsabaka kadrosuna alınmazken, sezon içerisinde fazla şans bulamayan oyuncularımız bu müsabakada yine forma şansı yakaladı.

Takımımız karşılaşmaya Efe, Berk, Sercan, Şeyhmus, Eray, Emre, Bünyamin, Oktay, Kemal, İsmail ve Barış ilk on biri ile başladı. Teknik direktörümüz İskender Eroğlu, ikinci devre itibariyle Kaleci Efe’nin yerine İlker’e görev verirken, 70. Dakikadan itibaren ise oyuncu değişikliklerine gitti. Sırasıyla Kemal’in yerine Ömer Gökali, Şeyhmus’un yerine Tayfun, İsmail’in yerine Sinan, Sercan’ın yerine Mert, Berk’in yerine Enver, Eray’ın yerine Özkan Karadeniz ve Barış’ın yerine de Tunahan’ı oyuna dahil etti.

İlk yarıda rakip takım Muğlaspor’un oyuna iyi başlaması atakları beraberinde getirdi. Takımımız rüzgarı arkasına alarak rakip kalede gol aradı. Takımımızın istediği gol ise 42. dakikada geldi. Muğlasporlu oyuncu Fatih, ceza yayının üzerinde Oktay’a faul yaptı. Faul sonucu frikik atışını kullanan Oktay, karşılaşmanın 43. Dakikasında topu filelere gönderdi ve durumu 1-0 ‘a taşımış oldu. Karşılaşmanın ilk yarısı bu sonuçla tamamlandı.

İkinci yarıya Muğlaspor 9 futbolcusunu birden değiştirdi. Rüzgara karşı oynayan takımımız, rakibini ikinci yarıda durdurmasını başardı. Gelişen atakları keserek oyun kurmayı başaran takımımız, karşılaşmanın 62. Dakikasında Emre'nin ayağından ikinci golü buldu. Sağ kanattan Berk’in yapmış olduğu ortaya altı pasın içinde bulunan Emre, sol ayak içi ile vurmuş olduğu topu filelere gönderdi ve farkın 2’ye çıkmasını sağladı.Müsabakasının son dakikasında gelişen atakda Emirhan topu filelere gönderdi ve skoru 1'e indirmiş oldu.

Bu golden sonra daha da ataklarını sıklaştıran takımımız müsabakada başka gol bulamayınca karşılaşma 2-1 tamamlanmış oldu.

Antalya Kampı süresinde son hazırlık müsabakasına daha çıkacak olan takımımız üçüncü hazırlık maçını 8 Ocak Cuma günü Altay ile gerçekleştirecek.