İlimizin gururu, 1967 yılından bu yana kazandığı başarılarla adımızı ulusal mecralarda duyuran Kırmızı-Lacivertliler için yepyeni bir dönemin başındayız.

Şahsıma, özellikle Düzce Belediye Başkanımız Dursun Ay ve ilimizin kanaat önderlerinin de gösterdiği teveccüh ile Düzcespor başkanlığı görevime fiilen başlamış bulunuyorum. Değerli yönetim kurulu üyelerimizle birlikte takım çalışmasının büyük önem arz ettiği bu görevde hepimize başarılar diliyorum.

Her birimizin ciddi sorumluluk ve özveri ile ilgilenmemiz gereken Düzcespor; hedeflerine sadık, başarı odaklı çalışan ve kazanmayı bilen bir takımdır. Geçtiğimiz sezonda yaşattığı lig şampiyonluğu finalinde bize yaşattığı heyecanla bizlere bunu kanıtlamıştır.

Kıymetli Düzcespor Sevdalıları

Düzce’nin sportif anlamda yıllardır büyük bir fedakarlıkla çeşitli futbol liglerinde mücadele eden Düzcesporumuzu asla yalnız bırakmamaya söz verdik. Düzceliler olarak sporcularımıza, spor potansiyelimize ve en önemlisi yeni yetişen gençlerimize yol göstermek, spora özendirmek için gereken her türlü yatırımı yapacağız.

Bu süreçte en önemli nokta; görev süremiz boyunca ilimize katkı sağlayacak herkesin fikrini önemseyerek, Türk sporuna ve Düzcemize daha iyi hizmet verebilmek için, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışacağımızın sözünü veriyoruz.

 

                                             Özgür SAĞLAM

                                    Düzcespor Kulübü Başkanı